Jūrmalas SIA „Meistars” gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā piedāvā oriģinālās un augstas kvalitātes rezerves daļas vieglajiem automobiļiem, komerctransportam un kravas automobiļiem (Ford, Mercedes-Benz, VW, Audi, Škoda, Opel, Renault, Peugeot, Citroen, BMW, FIAT, Hyundai, Toyota, Lexus, Mitsubishi u.c.), kā arī nodrošina servisa pakalpojumus, kā visu veidu remonts, regulārās tehniskās apkopes un diagnostika vieglajiem automobiļiem un vieglajam komerctransportam (t. sk. autoparku apkalpošana) mūsdienīgā autoservisā.

Jūsu automobilis tiks ātri un kvalitatīvi salabots, pateicoties mūsu autoservisā izmantotajam modernajam diagnostikas aprīkojumam, piemēram, IDS, TRW-Id, TRW Easycheck, kā arī specializētajiem instrumentiem un atbilstošai tehniskajai un rezerves daļu informācijai.


Mēs esam tādu pasaulē zināmu uzņēmumu tiešie partneri un to produktu izplatītāji kā TRW, DAYCO, WIX-FILTRON, K+F, Vierol (Vemo, Vaico), Lucas, Kavo, Sercore, ERA, BSG, QH, Optimal, NK, TecDoc, TecCom, VIVID, kas mūsu klientam sniedz labākos cenas, kvalitātes un piegādes termiņu nosacījumus, tāpēc aicinām interesentus pievienoties mūsu klientu lokam.