Daudzus gadus Jūrmalas SIA MEISTARS ir labi pazīstama, ka uzticams, profesionāls un operatīvs kvalitātives rezerves daļu piegādātājs dažādu markas automobiļiem. Šobrīd Jūrmalas SIA Meistars piedāvā sekojošas preču grupas:

 

Kraemer und Freund

Atsperes un lāgas visu marku vieglajām un kravas automašīnām, piekabēm un mikroautobusiem.
vairāk 

K+F logotīps
  
TRW Rezerves daļas jebkuras markas automobiļiem.
vairāk 
TRW logotīps
 
VIEROL (VEMO/VAICO) Rezerves daļas.
vairāk  
Vierol logotīps 
VEMO logotīps VAICO logotīps
   
IPD
 
Gultņi, spriegotāji.
vairāk 

IPD logotīps

   
FILTRON
 
Filtri
vairāk 

Filtron logotīps

   
KAVO PARTS 
 
Rezerves daļas Japānā un Korejā ražotiem automobiļiem.
vairāk 

IPD logotīps

   
DAYCO
 
Siksnas un zobsiksnu komplekti.
vairāk 

DAYCO logotīps

   
Pārējie
 
Oriģinālās un alternatīvās rezerves daļas Ford un Mercedes automobiļiem.
vairāk 
 

 
K+F logotīps

KRAEMER UND FREUND ( Theyssen Krupp grupa). Vācija anno 1887
 
Viena no vecākajām kompānijām pasaulē, kas nodarbojas ar ATSPERU (1600 artikuli) un LĀGU (6000 artikuli) ražošanu, sākot no bērnu ratiņiem līdz pat vilcieniem. Uzņēmums ražo augstākās kvalitātes (OEM) atsperes, no kurām lielākā daļa tiek piegādāta uz gandrīz visu Eiropas automobiļu marku ražotāju konveijeriem.
 

Mūsu uzņēmums ir K+F oficiālais pārstāvis visā Baltijā. Rīgas noliktavā ir atsperes (180 artikuli) un lāgas (25 artikuli) visiem populārākajiem vieglajiem automobiļiem, kā arī mikroautobusiem. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta ātra piegāde no Vācijas trīs darba dienu laikā.
uz augšu 


 
  TRW logotīps

TRW (Vācija, ASV)

Viens no pasaulē lielākajiem automobiļu rezerves daļu ražotājiem un oriģinālo daļu (OEM) piegādātājiem uz konveijeriem. Katrs trešais Eiropā ražotais automobilis un katrs otrais Japānā ražotais automobilis ir komplektēts ar TRW daļām un komponentiem.
 
SIA MEISTARS noliktavā ir atrodami TRW bremžu diski, bremžu uzlikas un troses, stūres mehānismi un sūkņi, sajūga un bremžu cilindri, balstiekārtas detaļas, un amortizatori Eiropā un Āzijā ražotiem automobiļiem.
 
Turklāt TRW piedāvā arī automobiļu elektronisko sistēmu diagnostikas aprīkojumu, kas ar interneta starpniecību sniedz iespēju iegūt aktuālu informāciju par jebkura automobiļa diagnostiku un apkalpošanu. Tāpat ir iespējams saņemt tehniska rakstura konsultācijas HOTLINE režīmā, izmantojot internetu.
uz augšu 

 

Vierol logotīps

VEMO logotīps

VAICO logotīps

VIEROL / VEMO / VAICO (Vācija) anno 1977

Šis ražotājs piedāvā plašu kvalitatīvu rezerves daļu klāstu – 120000 artikuli (eļļas, filtri, balstiekārtas detaļas, devēji, sensori, slēdži un gaisa kondicionēšanas sistēmas elementi) Vācijā ražotajiem vieglajiem automobiļiem. Izcils  piedāvājums specifiskām Mercedes, VW, Audi un Opel rezerves daļām. VIEROL ir viena no visstraujāk augošajām rezerves daļu kompānijām, kuras produkti tiek piedāvāti 117 pasaules valstīs.
 

Mūsu noliktavā ir vairāk nekā 200 šī ražotāja artikulu. Speciālas cenas salona filtriem.
uz augšu 
 

 
IPD logotīps  IPD (Vācija)

Kompānija piedāvā riteņu gultņu (SKF, FAG, TIMKEN) komplektus un siksnu spriegotājus, putekļu sargus un ūdens sūkņus.

Mūsu noliktavā ir vairāk nekā 60 šī ražotāja artikulu. Plašs rezerves daļu piedāvājums līdz 10 gadu veciem automobiļiem.
uz augšu 
 

Filtron logotīps  WIX -FILTRON
 
Viens no lielākajiem filtru ražotājiem Eiropā. Savu darbību sācis 1982. gadā, bet 2 gadus atpakaļ tika iekļauta amerikāņu koncerna Affinia Group sastāvā. Šodien visa produkcija tiek ražota, izmantojot kvalitatīvus izejmateriālus atbilstoši ISO 14001 standartiem, kas nodrošina augstu uzņēmuma produktu kvalitāti. Vairāk nekā puse no visas kompānijas produkcijas tiek eksportēta uz Eiropas valstīm. Filtron piegādā filtrus tādiem autoražotājiem kā Volksvagen, Škoda, Seat, General Motors, Ford, Fiat.
uz augšu 
 

IPD logotīps  KAVO PARTS

Kopš 1985 gada KAVO ir viens no lielākajiem japāņu un korejiešu automobiļu rezerves daļu piegādātājiem Eiropas tirgū. Uzņēmums nodarbojas tikai ar augstas kvalitātes rezerves daļu izplatīšanu. Tās piedāvājumā ir filtri (AMC), balstiekārtas detaļas (555, CTR), sajūgi (AISIN), bremžu daļas (KASHIYAMA), rullīši (GKN, NTN) un citi kvalitatīvi produkti.
uz augšu 
 

DAYCO logotīps

DAYCO
 
DAYCO siksnas, rullīši, skriemeļi un zobsiksnu komplekti.
 
Ražotājs piedāvā pilnu produkcijas gammu jebkuram vieglajam vai kravas automobilim. Visas preces atbilst augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem, tāpēc firmas produkcija tiek piegādāta uz daudzu ražotāju konveijeriem.

uz augšu 

 

 
 

ORIĢINĀLĀS UN ALTERNATĪVĀS REZERVES DAĻAS FORDIEM, MERCEDESIEM, HYUNDAJIEM un TOYOTA

Mūsu uzņēmums turpina patstāvīgi importēt oriģinālās rezerves daļas Ford un Mercedes automobiļiem. Veicot pasūtījumu līdz ceturtdienai, Jūs saņemsiet nepieciešamo detaļu jau nākamās nedēļas pirmdienā, turklāt Jums nav jāsedz papildus izdevumi par steidzamo piegādi. Mūsu noliktavā ir vairāk nekā 5000 artikulu, kas ļauj mūsu klientiem veikt šo marku automobiļu remontu ātri un kvalitatīvi. Īpaši plašs piedāvājums ir tādiem modeļiem, kā Transit, Mondeo, Escort, Focus, Sprinter.

Kodus un informāciju par visiem augstāk minēto ražotāju produktiem Jūs varat atrast mūsu uzņēmuma izplatītajos katalogos, kā arī  TecDoc katalogā. 
 

Mūsu noliktavas pasūtītas rezerves daļas Jūs saņemat jau nākamā dienā līdz plkst. 11.00 visā Latvijas teritorijā.
uz augšu